نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شوهر بداخلاق و لجباز

1425
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15666
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بداخلاق و لجباز

سلام

بعداز 1شکست عشقی وحشتناکبه خواست خوانواده باپسری بخاطر نام نیک پدربزگ مرحومش ازدواج کردم.الان 2سال گذشته ومن تبدیل شدم به 1آدم عصبی ودرب وداغون!اوایل فقط بحثامون سرخوانواده هامون بود!من از1خوانواده امروزی باسطح تحصیلات بالا وایشون ازخوانواده خیلی سنتی با سطح تحصیلات خیلی پایین هستیم!بعد از ازدواج دیدم اصلا نمیتونم تحملشون کنم طرزفکر وحتی صحبت کردنشون عذابم میده،اما الان!شوهرمم پرخواشگروبددهن شده باکوچکترین چیزی (حتی وقتی به من ربطی نداره وخودش 1اشتباهی کرده)سرفحش وناسزارو میکشه به من وخونوادم منم طبق عادت فقط یه گوشه میشینم وگریه میکنم، کارم به جایی رسید که بخاطر سردردهای عصبی وحشتناک روانپزشک بهم قرص اعصاب داد!خیلی باقبل فرق کردم قبلا همه منو یه دختر شوخ وشیطون وشاد میدونستن اما الان هیچ چیزو درخودم نمیبینم که مثل گذشته باشه،دلم واسه خودم تنگ شده،به نظرتون به پدرم یاکسی بگم؟احساس تحقیر میکنم! میترسم 1جایی آبرومو ببره باطرز رفتارش واسه همینم منزوی شدم!بدترین قسمتش میدونین چیه اگه 1هزار تومنی لازم داشته باشیم نمیشه رو خونوادش حساب کرد ولی واسه هر کاری ازونا اجازه میگیره!هروقتم بهش میگم بریم مشاوره میگه خودم همه چیزو میدونم(رشته تحصیلیش مشاوره بوده)خیلی زندگی سرد وپوچی دارم!اما از نظر اون همه چی خوبه ومن مشکل دارم!جدیدا واسه رفتن خونه پدرمم موضع میگیره!هیچ جانمیاد رو همه ایراد میذاره،فامیلم! دوستام!واسه بچه دارشدن اصرار میکنه اما من نمیخوام پدر بچه هام همچین آدمی باشه،چیکار کنم؟دارم واسه ادامه زندگی باهاش شک میکنم!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شوهر بداخلاق و لجباز

نقل قول نوشته اصلی توسط sarab7 نمایش پست ها
    سلام

بعداز 1شکست عشقی وحشتناکبه خواست خوانواده باپسری بخاطر نام نیک پدربزگ مرحومش ازدواج کردم.الان 2سال گذشته ومن تبدیل شدم به 1آدم عصبی ودرب وداغون!اوایل فقط بحثامون سرخوانواده هامون بود!من از1خوانواده امروزی باسطح تحصیلات بالا وایشون ازخوانواده خیلی سنتی با سطح تحصیلات خیلی پایین هستیم!بعد از ازدواج دیدم اصلا نمیتونم تحملشون کنم طرزفکر وحتی صحبت کردنشون عذابم میده،اما الان!شوهرمم پرخواشگروبددهن شده باکوچکترین چیزی (حتی وقتی به من ربطی نداره وخودش 1اشتباهی کرده)سرفحش وناسزارو میکشه به من وخونوادم منم طبق عادت فقط یه گوشه میشینم وگریه میکنم، کارم به جایی رسید که بخاطر سردردهای عصبی وحشتناک روانپزشک بهم قرص اعصاب داد!خیلی باقبل فرق کردم قبلا همه منو یه دختر شوخ وشیطون وشاد میدونستن اما الان هیچ چیزو درخودم نمیبینم که مثل گذشته باشه،دلم واسه خودم تنگ شده،به نظرتون به پدرم یاکسی بگم؟احساس تحقیر میکنم! میترسم 1جایی آبرومو ببره باطرز رفتارش واسه همینم منزوی شدم!بدترین قسمتش میدونین چیه اگه 1هزار تومنی لازم داشته باشیم نمیشه رو خونوادش حساب کرد ولی واسه هر کاری ازونا اجازه میگیره!هروقتم بهش میگم بریم مشاوره میگه خودم همه چیزو میدونم(رشته تحصیلیش مشاوره بوده)خیلی زندگی سرد وپوچی دارم!اما از نظر اون همه چی خوبه ومن مشکل دارم!جدیدا واسه رفتن خونه پدرمم موضع میگیره!هیچ جانمیاد رو همه ایراد میذاره،فامیلم! دوستام!واسه بچه دارشدن اصرار میکنه اما من نمیخوام پدر بچه هام همچین آدمی باشه،چیکار کنم؟دارم واسه ادامه زندگی باهاش شک میکنم!

شاید جای امیدواری در این مشکل این باشه که اجازه بچه دار شدن ندادید

خب دوست عزیز وقتی شما با صحبت مستقیم نمیتونید به نتیجه برسید ، مسلما" باید از فردی معتمد و

بقولی قابل اطمینان استفاده کنید که این افراد ریش سفید در خانواده ها هستند و میتونید از وساطتشون استفاده کنید

و امیدوار باشید که بتونه نتیجه ای داشته باشه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15666
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهر بداخلاق و لجباز

آخه مساله اینجاس که امکان داره به طرف مقابل توهین کنه یا بعدا کلا نذاره باهاشون رفت وآمد کنم !من کلا ازبچگی به حفظ آبروی خوانوادم خیلی پاپیبند بودم ازهمینم ضربه خوردم!خونه عموهامم به دلایل بی معنی نمیاد!ما کلا فامیل پررفت وآمد وصمیمی هستیم الان همه ازمن ناراحتن که چرا عید خونشون نرفتیم!من کیو پیداکنم که جناب شوهر ازش حرف شنوی داشته باشه!راستی اینم یادم رفت بگم رفیق بازم هست اگرم بگم چرا میزنه به دادوبیداد!نمونش امروز ازظهر تاشب بادوستای نه چندان محترمش رفته تفریح قبل از رفتنم به من میگه از کاه کوه نسازیا نمیتونم که اسیر تو باشم!کلا وقتی میره خونه پدرش یه گرگ به تمام معنا برمیگرده ومنتظر 1فرصته که به من حمله کنه!صبحم خونه پدرش بوده!

5. کاربران زیر از sarab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد